28.04.2019 Yana Batırşına Bakıda keçirilən bədii gimnastika üzrə Dünya Kubokunda qonaq oldu
27.04.2019 Azərbaycan gimnastları Dünya Kubokunda çıxışlarını davam etirirlər Bu gün, Bakıda keçirilən bədii gimnastika üzrə Dünya Kubokunun 2-ci günü start götürür. İştirakçılar növbəti təsnifat günündə çoxnövçülük yarışlarında gürzlər və lent ilə mübarizəyə qoşulacaqlar.
26.04.2019 Dünya Çempionatının biletləri Dünya Kubokunun ilk günündə satışa çıxarıldı Bu ilin 16-22 sentyabr tarixlərində Bakıda baş tutacaq bədii gimnastika üzrə 37-ci Dünya Çempionatının biletləri bu gün satışa çıxarıldı.
21.04.2019 6 medal sevinci və Himn izdihamı! Bu gün, Milli Gimnastika Arenasında bədii gimnastika üzrə gənclər arasında AGF Junior Trophy beynəlxalq yarışı öz işinə yekun vurdu.
20.04.2019 Bakıda bədii gimnastika üzrə 2-ci "AGF Junior Trophy" beynəlxalq turnirinə start verilib Bakıda Milli Gimnastika Arenasında bədii gimnastika üzrə 2-ci "AGF Junior Trophy" beynəlxalq turnirinə start verilib.
20.04.2019 Azərbaycanın qrup hərəkətləri komandası AGF Junior turnirində çoxnövçülükdə gümüş medal qazandılar Bu gün, Bakıda bədii gimnastika üzrə AGF Junior Trophy beynəlxalq turniri start götürdü.
15.04.2019 Akrobatlarımız Dünya Kubokunda 8-ci oldu Dünən, Belçikanın Purs şəhərində akrobatika gimnastikası üzrə Dünya Kuboku yekunlaşıb. 18 ölkənin iştirak etdiyi yarışda, Azərbaycan gimnastları qarışıq və kişi cütlüyü proqramında təmsil olunublar.
14.04.2019 Bədii gimnastlarımız Dünya Kubokunda çıxış ediblər Bu həftəsonu, Bolqarıstanın paytaxtı Sofiyada bədii gimnastika üzrə Dünya Kuboku baş tutub.
13.04.2019 İdman gimnastlarımız Avropa Çempionatında çıxışlarını yekunlaşdırdılar Polşanın Şçeçin şəhərində artıq bir neçə gündür idman gimnastikası üzrə Avropa Çempionatı keçirilir.
12.04.2019 Rusiya Federasiyası Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri xanım Valentina Matviyenko bədii gimnastika üzrə milli komandamızla görüşüb Bu gün, Rusiya Federasiyası Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədri xanım Valentina Matviyenko Milli Gimnastika Arenasında qonaq olub.
07.04.2019 Səməd Məmmədli beynəlxalq turnirdən bürünc medal qazandı Ötən gün, Almaniyanın paytaxtı Berlində keçirilən idman gimnastikası üzrə ənənəvi “Junior Team Cup” adlı beynəlxalq turnirin qaliblərinin adları müəyyənləşib.
07.04.2019 Gənc bədii gimnastlarımız Polşada 5 medal qazandılar Gimnastika yarışları ilə zəngin olan bu həftəsonu bədii gimnastlarımız Varşavada (Polşa) keçirilən “İrina Cup” adlı beynəlxalq turnirdə ölkəmizi layiqincə təmsil ediblər.
07.04.2019 Aerobika gimnastikası üzrə millimizin üzvləri 2 medal qazandı Bu gün, Bratislava şəhərində aerobika gimnastikası üzrə Açıq Slovakiya beynəlxalq turniri öz işinə yekun vurub.
07.04.2019 Bədii gimnastalarımız Pesaroda baş tutmuş Dünya Kubokunda iştirak ediblər Bu həftəsonu, bədii gimnastika üzrə milli komandamızın böyük gimnastları İtaliyanın Pesaro şəhərində keçirilmiş Dünya Kubokunda çıxış ediblar.
01.04.2019 Aerobika gimnastlarımız Dünya Kubokunda çıxış ediblər Bu həftəsonu, aerobika gimnastikası üzrə milli komandamızın üzvləri Kantanhede (Portuqaliya) şəhərində keçirilmiş Dünya Kubokunda iştirak ediblər.

28.04.2019 Мири Юсиф: Постараюсь посетить все гимнастические старты в Баку, включая ЕВРО и ЧМ Популярный азербайджанский исполнитель Мири Юсиф посетил Кубок мира по художественной гимнастике, который сегодня завершается в Баку.
28.04.2019 Яна Батыршина посетила Кубок мира по художественной гимнастике в Баку Посол чемпионата мира по художественной гимнастике в Баку Яна Батыршина посетила Кубок мира, который сегодня завершается в Баку.
27.04.2019 Азербайджанские гимнастки продолжают многоборье на Кубке мира Сегодня в Баку пройдет второй день Кубка мира по художественной гимнастике.
26.04.2019 Билеты на Чемпионат мира поступили в продажу в первый день Кубка Мира Сегодня в продажу поступили билеты на 37-й Чемпионат Мира по художественной гимнастике, который пройдет в Баку 16-22 сентября этого года.
21.04.2019 Радость 6 медалей и массовое исполнение Гимна! Сегодня завершился Международный турнир по художественной гимнастике, "AGF Junior Trophy" среди юниоров в Milli Gimnastika Arenası (Национальная арена гимнастики).
20.04.2019 В Баку стартовали соревнования Международного турнира по художественной гимнастике AGF Junior Trophy (ФОТО) В субботу в Баку в Национальной арене гимнастики стартовали соревнования II Международного турнира по художественной гимнастике AGF Junior Trophy, сообщает Trend.
20.04.2019 Групповая команда Азербайджана выиграла серебро многоборья на AGF Junior Trophy Сегодня в Баку начался международный турнир по художественной гимнастике «AGF Junior Trophy».
15.04.2019 Азербайджанские акробаты стали 8-и на Кубке мира Вчера завершился Кубок мира по акробатической гимнастике в бельгийском городе Пуурс.
14.04.2019 Наши “художницы” выступили на Кубке мира В конце прошлой недели в столице Болгарии – Софии состоялся Кубок мира по художественной гимнастике.
13.04.2019 Наши гимнасты завершили выступление на чемпионате Европы В польском городе Щецин уже несколько дней проводится Чемпионат Европы по спортивной гимнастике.
12.04.2019 Председатель Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации Валентина Матвиенко встретилась с членами нашей сборной команды по художественной гимнастике Сегодня председатель Совета Федерации Федерального Собрания Российской Федерации Валентина Матвиенко посетила Milli Gimnastika Arenası (Национальная арена гимнастики).
07.04.2019 Самед Мамедли завоевал бронзовую медаль на международном турнире Вчера определились имена победителей традиционного международного турнира по спортивной гимнастике "Junior Team Cup", проходившего в столице Германии - Берлин.
07.04.2019 Юные азербайджанские гимнастки завоевали пять медалей в Польше В прошедшие выходные, которые были насыщены соревнованиями по гимнастике, наши художественные гимнастки достойно представили Азербайджан на международном турнире по художественной гимнастике "Irina Cup", проходящем в Варшаве.
07.04.2019 Члены сборной команды Азербайджана по аэробной гимнастике завоевали 2 медали Сегодня в Братиславе завершился Открытый чемпионат Словакии по аэробной гимнастике.
07.04.2019 Наши “художницы” участвовали на Кубке мира в Пезаро В прошедшие выходные взрослые гимнастки нашей сборной команды по художественной гимнастике выступили на Кубке мира, проходившем в итальянском городе Пезаро.
01.04.2019 Наши аэробные гимнасты выступили на Кубке мира В минувшие выходные члены нашей сборной команды по аэробной гимнастике приняли участие на Кубке мира в Кантанхеде (Португалия).